Spájame
profesionálov

V moderných, špičkovo
vybavených priestoroch

MUDr.
Peter Blaško
Primár urológie
Vazektómia Cirkumcízia Varikokéla Hydrokéla
MUDr.
Petra Jánošová
Hlavná anesteziologička
MUDr.
Martin Grajciar
Hlavný chirurg
Hemeroidy Análna trhlina
MUDr.
Barbora Grajciarová
Hlavná plastická chirurgička
Blefaroplastika Kožné nádory Zarastajúce nechty Ušné lalôčiky Karpálny tunel Skákavé prsty
Mgr.
Katarína Chupáňová
Anesteziologická sestra
MUDr.
Tomáš Meliš
Internista
Predoperačné interné vyšetrenia
BC.
Alena Ratulovská
Vedúca sestra
Bc.
Mária Radeková
zdravotná sestra

Príbeh Kliniky Zdravia

2016 - 2018
Založenie kliniky
Kliniku sme otvorili v roku 2016 ako Dermatologickú ambulanciu s troma zamestnancami. Postupne začali prichádzať prví pacienti a my sme sa snažili zo všetkých síl, aby dostali nadštandard. V priebehu 2 rokov sa rozrastal počet pacientov aj náš tím a mohli sme rozšíriť ponuku služieb aj o urologickú ambulanciu s funkčnými zákrokmi v lokálnej anestézii a pridať druhú dermatologickú ambulanciu.
2019 - 2020
Zubná ambulancia a nové technológie
V roku 2019 sme sa rozrástli o modernú zubnú ambulanciu s kompletným diagnostickým vybavením. Zároveň sme v dermatologických ambulanciách obmenili a doplnili prístrojové vybavenie tak aby sme mali všetky dostupné technológie a mohli robiť dermatológiu na svetovej úrovni. V urologickej ambulancii sme zabezpečili prístroje na liečbu erektilnej dysfunkcie a bolesť panvového dna.
2021 - 2022
Lekárska kozmetika a dentálna hygiena
Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku by dermatologická ambulancia mala byť prepojená so službami kvalitnej lekárskej kozmetiky. V roku 2021 sa nám podarilo rozšíriť priestory a využili sme ich na poskytovanie služieb ručného aj prístrojového čistenia pleti a doplnenie ponuky zákrokov estetickej medicíny. Pridaním druhej zubnej ambulancie a profesionálnej dentálnej hygieny vznikla malá rodinná zubná klinika.
2022 - 2023
Rozšírenie o Jednodňovú chirurgiu
Vybudovali sme príjemné miesto s ľudským prístupom, kde vďaka operačnej sále a trom dospávacím izbám s prístrojovým monitorovaním pacienta, môžeme vykonávať zákroky tak v lokálnej ako aj kvalitnej celkovej anestézii. Aktuálne vykonávame vybrané menšie zákroky v odboroch urológia, proktológia, chirurgia a plastická chirurgia.
DNES
Moderná špecializovaná klinika
KLINIKA ZDRAVIA je vyhľadávaným medicínskym zariadením pre ľudí, ktorí vedia, že zdravie je tá najlepšia investícia a zároveň hľadajú ľudský prístup založený na dôvere. Dnes na klinike nájdete: Tri kompletne vybavené dermatologické ambulancie s oddelením lekárskej kozmetiky. Estetickú medicínu, kde kladieme dôraz na bezpečnosť zákrokov. Nadštandardnú urologickú ambulanciu so špecializáciou na prevenciu a diagnostiku. Dve moderné zubné ambulancie rodinného typu a profesionálnu dentálnu hygienu. Jednodňovú chirurgiu v odbore urológia, chirurgia a plastická chirurgia kde robíme menšie zákroky v celkovej aj lokálnej anestézii. Nerobíme všetko, len to v čom vieme byť výnimoční.
5 dôvodov prečo si priplatiť v súkromnej jednodňovke
U nás viete, že ste v dobrých rukách
Spolupracujeme s najlepšími
Diskrétnosť, dôvera a záujem pomôcť
Komfort a hygiena na prvom mieste
Ľudský a osobný prístup